desarts studio


SMM studijaSocial Media Marketing (SMM) ir metodiku komplekss, ar kuru palīdzību tiek ietekmēti sociālo tīklu lietotāji. Viens no galvenajiem SMM virzieniem ir pievienošanās auditorijai, kas nevēlas redzēt tiešu reklāmu, taču grib komunicēt. Mēs piedāvājam dažādas pakalpojumu pakas, no biznesa lapas uzturēšanas Facebook līdz pilnvērtīgai kompānijas tālākvirzīšanai.

Sīkāk par pakalpojumufotostudijaDesArts Studio sniedz profesionāla fotogrāfa pakalpojumus. Mēs esam līdzās mūsu klientiem visspilgtākajos viņu dzīves momentos - fotografējot grūtniecību, mazuļu piedzimšanu un pirmos mēnešus, dzimšanas dienas, izlaidumus, kāzas un daudz ko citu. Neliela ģimenes fotosesija vai liels pasākums - mēs saglabāsim to fotogrāfijās!
Sniedzot plašu pakalpojumu spektru, mēs piedāvājam arī priekšmetu, ēdienu un dzīvnieku fotografēšanas pakalpojumus.

 

Studijā ir pieejamas dažādas dekorācijas, kuras tiek pielagotas sezonai, kā arī vienkrāsaini foni.

 Pakalpojumu prezentācija (547.65 KB)


Mēs sadarbojāmies ar vairākām vizāžistēm

Jūlija Borzova

Ļubova Rozenfelda

Marija Stukane

Asja

Sirova

Studijas rādošā direktore un galvenā fotogrāfe. Vairāk nekā 8 gadus viņa nodarbojas ar visdažādāku tematiku fotografēšanu, no priekšmetiem un ēdeniem līdz kāzām un lieliem pasākumiem. Izgāja fotoapmācības kursu RATV. Pēc izglītības psihologe, studēja psiholoģijas maģistrantūrā Francijā (Université Lumière Lyon 2). Vairāk nekā 3 gadus pēta un realizē SMM stratēģijas. Izgāja kursu "Facebook biznesam" "Dialogu darbnīcā".