Studijas īres noteikumi 23.06.2017


1. Fotostudijas īres minimālais laiks – 1 stunda, kurā ietilpst gan sagatavošana, gan bildēšana.
2.  Ja fotostudijas īre ir uz vairāk nekā 3 stundām, tad rezervācija tiks apstiprināta tikai pēc 50% priekšapmaksas iemaksas.
3.  Par īres laika sākumu tiek uzskatīts laiks, no kura sākās pieraksts, nevis laiks, kad īrnieks ieradās studijā vai bildēšanas sākuma laiks.
4.  Par fotostudijas īres beigšanas laiku tiek uzskatīts, kad fotostudijas telpas būs brīvas nākamiem klientiem.
5.  Ja bildēšana tiek pabeigta pirms laika, īres laiks tiek apmaksāts pilnā apmērā, ja tas nav savlaicīgi saskaņots ar administrāciju.
6.  Īrnieka kavēšanas gadījumā īres laiks netiek pagarināts uz kavēšanas laiku.
7. Ja īrnieks vēlas pagarināt īri un fotostudija uz to laiku ir brīva, to var izdarīt, apmaksājot papildus īri pēc faktiski pavadīta laika studijā.
8.  Ja īrnieks piesaka un trīs reizes pēc kārtas atceļ pasūtījumu, turpmāk šim īrniekam fotostudijas īres rezervācija notiek tikai pēc priekšapmaksas veikšanas.
9.  Par pieraksta atcelšanu vai pārcelšanu jābridina ne vēlāk par 24h pirms pieraksta. Pierakstu atcelšana vai pārcelšana pēdēja brīdi, tiek uzlikts sods 50% apmēra no atcelta laika izmaksām.
10.  Ja paredzēta nestandarta fotogrāfēšana (t.sk. dzimšanas diena, vecmeitu/vecpuišu ballīte), par to nepieciešams iepriekš brīdināt fotostudijas administrāciju.
11. Administrācija ir jābrīdina iepriekš, ja fotostudijā tiek plānota fotosesija ar dzīvniekiem, krāsām, mākslīgo sniegu, konfeti utml.
12.  Smēķēt, lietot alkoholiskos dzērienus kā arī apreibinošas vielas fotostudijas telpās ir stingri aizliegts.
13.   Ja nepieciešams būtiski pārvietot fototehniku vai fonus, tas jāveic fotostudijas administratora klātbūtnē vai iepriekš saskaņojot.
14.  Gadījumos, ja fotostudijas īrnieka vai viņa klientu vainas dēļ tiek sabojāts fotostudijas tehniskais aprīkojums, fotostudijas aksesuāri, fotostudijas telpas, tad fotostudijas īrnieka pienākums ir atlīdzināt zaudējumus.
15.  Saglabājot fotostudiju kārtībā un tīrībā, lūdzam studijā vilkt maiņas apavus.
16.  Īrējot fotostudiju vai nākot uz fotosesiju, īrnieks piekrit fotostudijas noteikumiem.
17.  Fotostudijas īres maksa ir 20 EUR/stundā (iesk. PVN). Ir iespēja iegādāties abonementu fotostudijas īrei ar atlaidi.

Lasīt iepriekšējo Lasīt nākamo